Posted on

4 חגורות הגברה מומלצות ! סקירת דגמי חגורת הגברה

מה זה חגורת הגברה?

חגורת הגברה היא מוצר המיועד להיות מגבר קול אישי ונייד, סט של חגורת הגברה כולל כמעט תמיד מגבר אישי קטן הנתלה על המכנסיים או החגורה, ומיקרופון מדונה היושב על ראש הדובר לנוחות מקסימלית.

מטרתה הכללית של חגורת ההגברה היא להקל על הדובר במקומות פתוחים או בעלי קהל גדול או מקרים שהם גם וגם ,ישנן הרבה חברות שמייצרות חגורות הגברה ומנעד המחירים והאיכויות רחב במיוחד, אם ברצוננו לרכוש חגורת הגברה, מומלץ תמיד לשמוע ולבחון איך כל אחת עובדת כדי לבחור את המתאימה לנו בצורה הטובה ביותר.

מי צריך חגורת הגברה?

בסופו של דבר כל מי שמעוניין להגביר את קולו בדיבור מול קהל , ועם זאת לשמור על ידיים פנויות.

היום נדבר על חגורות הגברה, יותר מכך, ננסה להמליץ על חגורת ההגברה המתאימה ביותר לצרכים שלך. ישנם הרבה חברות ודרגות של חגורות הגברה, כל אחת מתאימה לקהל יעד אחר ולשימושים שונים. בכתבה זו נמליץ על 4 חגורות הגברה שונות ברמות תקציב שונות וביעוד שימוש שונה.

אנחנו נסווג את חגורות ההגברה לפי יכולתן לעבוד מול קהל במקומות פתוחים או סגורים.

אלה הן 4 חגורות ההגברה המומלצות על ידינו, את כולן ניסינו ,כל אחת מתוקצבת בקטגוריית מחיר שונה וכמובן הביצועים בהתאם .

עד 20 אנשים במקומות סגורים:

חגורת הגברה ה-LGR LK862 היא חגורת הגברה שנמצאת בקצה התחתון של המחירים השונים לחגורות הגברה, ה862 כוללת בתוכה רמקול בעל עוצמה של 15WATT וטומנת בחובה עוד המון תוספות ואפשרויות, חיבור AUX ו USB , רדיו , וכמובן מיקרופון מדונה המחובר למגבר האישי, העוצמה של ה862 לא גבוהה במיוחד אך הדיבור נשמע נקי וברור, בכיתות או מקומות קטנים סגורים המכילים עד 20 אנשים ה862 תצליח להגביר את הדובר באופן מספק ותוכל להקל על עבודת הדובר.

כמובן שהLGR עם הספק מגבר נמוך יחסית, והיא אינה  משתווה לחגורות ההגברה האחרות ברשימה, אך היא מתומחרת נמוך ואמינה בהחלט.

4 חגורות הגברה מומלצות ! סקירת דגמי חגורת הגברה

בין 20-50 אנשים במקום סגור\פתוח

חגורת הגברהKMF 671 – הKMF היא חגורת הגברה חזקה להפליא, היא אמנם אינה כוללת את תוספות החיבור הכלולות בLGR אך ישנה כניסת AUX המאפשרת לנו להשמיע תוכן דרך המגבר האישי בחיבור למחשב או סמארטפון.

הKMF כוללת בתוכה מגבר בעצמת 25 WATT המספק גם מקומות הומים מאוד וכמובן יכול לענות על הדרישה גם במקומות פתוחים אך לא הומים במיוחד.

הדיבור דרך הKMF נשמע ברור וחזק בהחלט, אך אם ברצונך לדבר או לנאום מול מספר רב של אנשים במקום פתוח כנראה כבר תאלצו לרכוש את הבאה בתור ברשימה.

4 חגורות הגברה מומלצות ! סקירת דגמי חגורת הגברה

50 אנשים ומעלה סגור\פתוח

עכשיו הגענו כבר לתותחים הכבדים, הMARTIN SCHOOL 681PLUS היא חגורת הגברה עוצמתית במיוחד ,בעלת מגבר המספר 40WATT , עצמה זו כאמור תספק את צרכינו גם מול קהל יחסית גדול ותגביר את קול הדובר באופן שראוי לציון, הקול נשמע ברור במיוחד, וחף מרעשים או פידבקים, האפשרויות ב681PLUS לחיבור הן די מוגבלות אך העצמה הכבירה מתגברת על חיסרון זה וה681PLUS עונה על יעודה באופן אופטימלי, מדובר על חגורת ההגברה הקטנה והקלה ביותר מכל המקבץ המוזכר במאמר זה, נוסף על כך היא אכן עוצמתית במיוחד והקול נשמע למרחק רב , ה681+ תוכל להגביר את קולו של הדובר המידה מספקת גם לקהל גדול במיוחד 100-150 אנשים באולם סגור, חסרונו היחיד של ה681+ הוא חוסר הימצאותם של קישוריות נוספות מלבד חיבור הAUX   

4 חגורות הגברה מומלצות ! סקירת דגמי חגורת הגברה

50 אנשים ומעלה במקום סגור \פתוח

עוד חגורה מוצלחת במיוחד מבית MARTIN SCHOOL נמצאת ברשימה הזו וסוגרת אותה, מדובר על חגורת הגברה ה-791PLUS החדשה,

ה791+ החדשה מצויידת במגבר העוצמתי ביותר שנראה במחוזותינו, 50WATT , ויתרה על כך ,מדובר על חגורת הגברה בעלת מדונה אלחוטית המתקשרת באמצעות גלי UHF הגבוהים, ומספקת פתרון עצמתי ומתקדם כמעט לכל צורך של הגברת קול הדובר באופן אידיאלי, ה791+ כוללת קישוריות וכניסות רבות העונות על כל צורך שיצוץ, USB, MICRO SD , כניסת AUX , וכמובן קישורית BLUETOOTH , אך כל אלה מחווירים לעומת המיקרופון מדונה המדוייק והנוח המצורף ל791+

הסוללה ב791+ תספיק עד 12 שעות של עבודה קדחתנית, והעוצמה המופקת מן המגבר הקטן חזקה במיוחד אך הקול שומר על גווניו ואינו נפגם מעצם ההגברה ונשמע נקי וברור במיוחד, המדונה האלחוטית מתפקדת באופן מעורר הערצה ולא סובל מהפרעות או ניתוקים ונוסף על כך מסנן רעשים באופן מוצלח וללא תקלות.

4 חגורות הגברה מומלצות ! סקירת דגמי חגורת הגברה

היכן קונים חגורת הגברה

ענק הסאונד היינה יבואנית של חגורת הגברה לכל סוגיהם, במחיר הכי זול בישראל. בנוסף אנו מייבאים ומשווקים ציוד הגברה, תאורה, מקרנים ומסכי הקרנה, כלי נגינה, גיטרות ועוד…