Posted on

המדריך המלא לרכישת חגורת הגברה מומלצת

המדריך המלא לרכישת חגורת הגברה

עבודה מול קהל היינה עבודה המצריכה מאמץ פיזי לא פשוט, בשביל מקרים כאלו נוצרה חגורת הגברה. החלופה היותר צורמת ופחות נעימה ואלגנטית היא מגפון, אבל מגפון יתאים רק למקומות פתוחים.

איך בוחרים את חגורת ההגברה המתאימה לי בתוך השוק הרחב הזה?

מהי חגורת הגברה?

חגורת ההגברה היא אחת התחליפים למערכת הגברה, מעין בידורית ניידת קטנה. חגורת ההגברה היא האמצעי היעיל ביותר הקיים בשוק לאלו שיש להם צורך להגביר את קולם בצורה פשוטה, יעילה וזולה בתחום ההגברה. החגורה בנוייה בצורה הבאה: מיקרופון זעיר (מדונה) מונח על ראש המשתמש, המכשיר עצמו ממוקם באזור המותניים, או על החגורה וכעת אפשר להדליק את המכשיר ולהתחיל לדבר, אם ישמעו צפצופים או שריקות נסו להרחיק במעט את החגורה מהמיקרופון. חגורת ההגברה שומרת על מיתרי הקול שלנו ומאפשרת לנו עבודה רציפה ובטוחה.

 

למי מיועדת החגורה?

החגורה מיועדת למגזר נרחב של האוכלוסייה, החל ממנהלי המשרד המרצים לעובדיהם, ועד למדריכת הספינינג בחדר כושר. החגורה נועדה לשתי מטרות עיקריות; הראשונה שבהן היא על מנת שלא נאמץ את הגרון שלנו ונוכל לדבר ולהרצות מבלי לסבול למשך זמן ממושך. המטרה השנייה היא, להרגיש יותר חופשיים עם הגוף שלנו, במקום להסתרבל עם המיקרופון בזמן ההופעה או ההרצאה נוכל לעמוד איתנים ולעבוד עם הידיים שלנו. במקרים של מדריכי כושר המפעילים את הקהל – נוכל להמשיך להדגים את התרגילים בזמן ההסבר, במקום לצעוק ולהסביר תוך כדי…

 

 איך עושים את הבחירה הנכונה?

שלל המוצרים שבשוק יכולים לגרום לבלבול בקרב הצרכנים, כל המוצרים דומים, והמפרטים הטכניים רק מבלבלים עוד יותר… אז איך נדע שבחרנו נכון? תחילה, יש להכיר את המוצר, חגורת ההגברה היא אחת התחליפים למערכת הגברה, החגורה מסירה מעליה את חסרונותיה של מערכת ההגברה הן מבחינת משקל והן מבחינת נוחות. בשל המספר העצום של הדגמים הקיימים, האפשרות הכי פשוטה ויעילה שעומדת מול עיניכם היא לבחור דגם המתאים למספר האנשים שאתם מדברים מולם, לצאת לחנות ולבדוק פיזית אם המוצר נוח ויעיל עבורכם.

 

מחיר

מחירה של חגורת ההגברה משתנה מדגם לדגם. כמו שציינו כבר, שוק זה הינו שוק רחב ומלא בדגמים שונים מחברות שונות. המחירים נעים בין מאות שקלים לבין אלפי שקלים, תלוי בחברה המייצרת, בדגם ומהו מספק.

יש להיזהר ממחירים חשודים, הן יקרים אך בעיקר אלו הזולים מדיי, בשוק זה כמו בכל תחום אחר בעולם, קיימים זיופים המדמים את המקור בצורה חיצונית, אך אורך חייהם הינו קצר. שימו לב טוב שעל גבי האריזה קיים לוגו החברה המבוקשת, ללא שגיאות וללא תוספות. שאלו את המוכר על המוצר ועל המלצותיו. בנוסף, הייתי ממליץ לברר על החברות המובילות בתחום ועל מוצריהן. Martin School ו TRX Audio הינם שתי חברות אמינות ומוכרות בתחום ההגברה והסאונד.

 

יתרונות חגורת ההגברה

  • משקל – בניגוד לבידוריות למינהן השוקלות מעל 10 קילו ויותר לרוב, משקלן של חגורות ההגברה הינן בסך הכל מאות גרמים בודדים.
  • ניידות – חגורות ההגברה מאפשרות תזוזה חופשית ואינן מחוברות באמצעות כבלים.
  • מחיר – מחירון החגורות ביחס למוצרי הגברה דומים הוא בהחלט לא יקר.
  • נוחות – בשל משקלן הקל וחופש התנועה, חגורת ההגברה כמעט ולא מורגשת בעת השימוש.

 

חסרונות חגורת ההגברה

  • זיופים – כמו בכל תחום בארץ, גם בתחום זה קיימים זיופים המדמים את המקור.
  • טווח – ישנם דגמים שישמיעו צפצופים לא נעימים אם המדונה קרובה מדי למכשיר.

 

לסיכום

אם אתם חלק מהאוכלוסייה שציינו למעלה, או שאתם מרגישים בסוף היום צרידות וכאבי גרון, רכישה חד פעמית פשוטה תעשה לכם סדר והקלה בקול. את הקנייה אמליץ לכם לעשות בצורה שקולה ובעזרת בדיקה פיזית על הדגם הרצוי. יש לזכור להימנע מחיקויים ולבדוק את המוצר כנדרש. את בחירת הדגם עשו בהתאם לצורך, מול כמה אנשים אני מדבר? מהו משך הזמן שאני מדבר? וכמה אני מוכן להשקיע? זכרו, זוהי קנייה שתשמש אתכם לטווח הארוך. בהחלט אפשר להגיד שקניית חגורת ההגברה משפרת את מצב הרוח ומורידה מאיתנו מאמצים מיותרים שיכולים להיות מושקעים בדברים משמעותיים יותר, כמו בתחביבים ובחיי המשפחה שלנו.

Posted on

5 בידוריות ניידות מומלצות | ענק הסאונד – הכי זולים בישראל

5 בידוריות ניידות מומלצות

מהי בידורית?

בד"כ בידורית היא מערכת הגברה / ציוד הגברה נייד בעל יכולות קישור וחיבור גבוהות במיוחד,

ברוב המקרים בידורית מגיעה מצויידת בשני מיקרופונים אלחוטיים, ישנן דגמים נבחרים שבהם הבידורית יכולה להגיע עם מדונה אלחוטית נוספת.

במדינה שלנו ערכת קריוקי היא שם נרדף לבידורית קריוקי ניידת…

בסקירה זו ננסה להמליץ על כמה בידוריות מעניינות כולן מיועדות לצרכים שונים , וכל אחת מתומחרת בהתאם לביצועיה, נעבור עליהן אחת אחת ונסביר מה הצרכים המיועדים ומי קהל היעד המתאים לרכישה.

הבידוריות כאן מדורגות לפי מחיר מהגבוה ביותר אל הנמוך ביותר כמובן שבדרך כלל זהו יחס ישיר לאיכות ולטיב הבידורית או מערכת ההגברה.

 

בידורית ניידת לקריוקי PROXTONE AIR 2000 PREMIUM

הבידורית החדשה מבית PROXTONE ה AIR2000PREMIUM היא למעשה חוד החנית בתחום הבידוריות המקצועיות בימנו, אחת הבידוריות הנמכרות ביותר בארץ והיא מסוגלת למלא גם חללים גדולים במיוחד בסאונד נקי ועוצמתי,כמו תמיד, גם הAIR2000PREMIUM כוללת את כל החיבורים הנדרשים לכל מטרה, USB, כרטיס זיכרון, כניסות נוספות למיקרופון, כניסה ויציאת RCA , קישורית BLUETOOTH ועוד.. כמובן שהיא כוללת גם שני מיקרופונים אלחוטיים איכותיים בתצורת UHF ,שאחד מהם ניתן להמרה למדונה אלחוטית. העוצמה של הAIR2000PREMIUM גבוהה מאוד והיא תוכל לשרת נאמנה גם מקרים קיצוניים של קהלים גדולים במיוחד ,גם במקומות פתוחים, כל זה תודות למעבד הסאונד החדשני ,למגבר העצמתי ,ולאלמנטים האיכותיים הוופר במידת 15" והטוויטר 1.5", הסוללה הנטענת מאריכה חיים ויכולה להספיק עד 12 שעות של עבודה.

בידורית ניידת אישית להדרכות X3000 מבית TRX AUDIO

בידורית ניידת ה-X3000 היא מערכת הגברה ניידת , קטנה, קלה לנשיאה, ועוצמתית.

היא מגיעה עם מיקרופון\מדונה אלחוטי\ת בתצורת UHF בעלת בורר תדרים. בנוסף, מערכת הגברה קלה מאוד ומיועדת לנשיאה ביד אחת או אפילו עם הרצועה המצורפת על הכתף.

הספק המגבר של הX3000 הוא 90W הנובע מתוך הרמקול במידת 5.25 , החיבורים והקישוריות מצויים כאן ברובם וכוללים כל חיבור שניתן לעלות על הדעת, USB , כרטיס זיכרון, כניסה ויציאת AUX , כניסה נוספת למיקרופון, חיבור BLUETOOTH , ועוד… כולם ניתנים לשליטה ע"י המסך המצוי בX3000 , אותו גם ניתן לכבות במידה ואנו רוצים להשתמש בX3000 להגברת הקול בלבד ובכך לחסוך בחיי סוללה. שיכולה להחזיק עד 15 שעות עבודה

בידורית ניידת אישית להדרכות MIPRO ma-101su

מהותה ומטרתה של בידורית ה-MIPRO 101 היא בדיוק כמו זו של הX3000 מבית TRX AUDIO, נוסף על כך גודלה ומשקלה מאוד קרובים לאלה של הX3000, ההבדל ביניהן נובע בעצמת ההגברה ובאיכות המיקרופון, כאן מדובר על 27W וגם כאן מדובר על מיק UHF אך כאן המנגנון פחות מתקדם ואינו כולל חידושים כגון ממברנה לסינון רעשים , בורר תדרים איכותי וסנכרון תדרים IR וכו..הMIPRO גם נתינת לנשיאה בקלות, והיא תספק צרכים של קהל נמוך עד בינוני מומלץ במקומות סגורים, מתאים לאנשים שנאלצים לשאת את המערכת לאורך זמן..

בידורית ניידת SPIRIT 1000

בידורית ניידת ה-SPIRIT1000 היא בידורית קטנה אך מפתיעה מבית POXTONE המתמחה בייצור בידוריות איכותיות , היא בעלת אלמנט וופר 10" וטוויטר 1"

היא קטנת מידות ונוחה לנשיאה באמצעות ידית הטרולי והגלגלים המצויים בSPIRIT1000 , כמובן שהבידורית כוללת את כל החיבורים ,ומצוידת בשני מיקרופונים אלחוטיים איכותיים בתצורת UHF, גם כאן ניתן להמיר אחד מהמיקרופונים למדונה אלחוטית מתאימה.

העוצמה ואיכות הסאונד הנובע מן הבידורית חזקה ומפתיעה במיוחד, לאור העובדה שהאלמנט העיקרי במידת 10" בלבד, אפשר לומר שהSPIRIT1000 היא הבידורית הקטנה , החזקה והאיכותית ביותר בשוק היום, מומלצת במיוחד למדריכים ומפעילים משום העוצמה החזקה והמידה היחסית קטנה.

בידורית קריוקי ניידת PA 312 – PRO AUDIO

האחרונה ברשימה זו היא בידורית ניידת הPA312 היא החלשה מכולן, אך מחירה הזול יחסי, הכניס אותה לרשימה. גם היא כוללת כניסות ויציאות סטנדרטיות אך כאן המיקרופונים המצורפים הם פחות איכותיים בתצורת VHF הפחות מתקדמת, הבידורית עצמה די קלה ונוחה לנשיאה,

והעוצמה מספקת למקומות סגורים בעלי קהל בינוני \קטן , הסוללה תחזיק עד 4 שעות של עבודה ואכן היא יכולה להתאים אנשים הצריכים בידורית בתקציב שפוי לאירועים קטנים או הדרכות כיתתיות וכו..

Posted on

סקירת מוצר | גיטרה קלאסית מומלצת למתחילים Cehard EC-3800

גיטרה קלאסית מומלצת למתחילים Cehard EC-3800

כל נגן ותיק זוכר את הגיטרה הראשונה שרכש, את ההתלבטות, ההתלהבות וחוסר הידע.

באנו לעשות לכם סדר בבלאגן בעת בחירת הגיטרה. גיטרה קלאסית כמובן…

למה דווקא גיטרה קלאסית?

בעיני המתבוננים גיטרה אקוסטית יותר בולטת לעין ומושכת וזה בשל צורתה בעיקר. אבל האם גיטרה זו מתאימה לנגנים בתחילת דרכם? התשובה היא לא אבסולוטית אבל בהחלט מומלץ למתחילים להשתמש בגיטרה קלאסית דווקא. היתרון הגדול והחשוב ביותר שיש לגיטרה קלאסית על אקוסטית הוא הרווח הקיים בין המיתרים, בעוד שבגיטרה אקוסטית הרווחים דקים והמיתרים צמודים כמעט כמו בגיטרה חשמלית, בגיטרה הקלאסית יש מרווח רחב בין מיתר למיתר, מה שמקל על המתחילים לעבור אקורדים וטאבים מבלי ללחוץ על מיתר לא נכון. ההבדל העיקרי בין שני הסוגים הוא החומר ממנו עשויים המיתרים, בעוד שבגיטרה אקוסטית כל ששת המיתרים מיוצרים ממתכת, בגיטרה קלאסית רק מיתרי הבס עשויים מתכת, שאר המיתרים מיוצרים מניילון. זמן ההסתגלות למיתרי המתכת הוא ארוך ודורש וותק מסוים. אם תשימו לב, אצל נגנים ותיקים, כריות האצבעות כבר פיתחו לעצמן עור עבה ולכן הלחיצה תהפוך קלה יותר והסאונד היוצא יהיה חלק ונעים לאוזן. לכן, מיתרי הניילון בגיטרה הקלאסית נעימים למתחילים וזמן ההסתגלות אליהם הוא קצר.

סאונד וצלילים

עניין זה מאוד שונה מאדם לאדם, יש שיאהבו את הסאונד האקוסטי המודרני ומצד שני יש את אלו שיאהבו את הסאונד הקלאסי הרך. בנוסף, יש שירים שיתאימו יותר לגיטרות קלאסיות ויש שירים שיתאימו לגיטרות האקוסטיות. רוב השירים שמורי הנגינה בוחרים לתלמידיהם המתחילים מיועדים לגיטרות קלאסיות.

הסאונד שמייצרת הגיטרה הקלאסית היינו רך, עמוק ומרגיע. הגיטרה האקוסטיות מתאימה יותר לשירים קצביים ורוק.

נוחות

שני סוגי הגיטרות דורשים זמן הסתגלות המשתנה מאדם לאדם, בתור נגן ותיק עד היום יותר נוח לי השימוש בגיטרה קלאסית בשל צורתה העגלגלה ועובי צוואר הגיטרה, וזאת לעומת האקוסטית הדורשת מיומנות בעת העברת אקורדים כיוון שמיתריה צפופים יותר מאשר אצל הקלאסית.

מחיר

בשל אינספור סוגי הגיטרות והחברות הקיימות בשוק, תוכלו למצוא גיטרה כמעט בכל מחיר. החל מ – 100 שקלים ועד עשרות אלפי שקלים. למתחילים לא היינו ממליצים להוציא סכומי עתק. השקעה ראשונית של 300-600 שקלים בהחלט ראויה. גיטרה זולה עולה 490 ש"ח, ובענק הסאונד המחיר הוא הכי זול בארץ.

היתרנות של Cehard EC-3800

לאחר שפירטנו בצורה גלובלית על עולם הגיטרות הגיע הזמן להיות ספציפיים יותר. חברת Cehard הינה חברה רבת שנים המתמחה בעולם הסאונד וכלי הנגינה. החברה מוכרת בשל אמינות מוצריה ואיכותם.

דגם ה EC-3800 מהווה פלוס ענק למתחילים בשל גודלה הנוח 38" (גודל 3/4). בגלל גודלה, הגיטרה תתאים גם לילדים קטנים שלקחו על עצמם ללמוד לנגן.

בעת הפגישה הראשונית עם המוצר אפשר להבחין שהגיטרה עשויה עץ איכותי וקשיח ומצד שני המוצר לא כבד ונוח לסחיבה ונגינה. המיתרים המתלווים בעת רכישת המוצר נשמעים מעולה וללא הזמזומים שחלק מהגיטרות נוטות לקבל. הגשר הנמצא על צוואר הגיטרה לא בולט החוצה, אלא ממוקם בצורה שהנגינה לא מהווה קושי וכאב מיותר. הגיטרה מבחינה חיצונית נראית מודרנית ובולטת לעין בשל צבעיה המנוגדים.

ה EC-3800 מבית היוצר Cehard אהודה מאוד בקרב המורים לנגינה בשל מחירה הנמוך והאיכות אותה היא מספקת. כמובן שבעת הרכישה מומלץ להגיע למקום ולבדוק בעצמכם את נוחות הגיטרה, הסאונד אותה היא מספקת ואם באמת היא המתאימה לכם.

לסיכום

אנו ממליצים לא להתפתות לחיצוניות של הגיטרה (אקוסטית או קלאסית), אלא לנוחות, במיוחד אם אתם בתחילת הדרך. רכשו גיטרה קלאסית הנוחה והמומלצת למתחילים, הסתגלו לעולם הנגינה וכאשר אתם מרגישים מוכנים, עברו לגיטרה הבא.  טרם הרכישה התייעצו עם המורים שלכם או חברים שבאים מעולם הנגינה. זכרו את יתרונות הגיטרה הקלאסית ובמיוחד את הדגם של חברת Cehard EC-3800. בהתחשב באיכות המוצר ובנוחותו המחיר אכן משתלם ומתאים לכל כיס. אל תשכחו להגיע לחנות ולנסות בעצמכם את הגיטרה וכמובן שהמוכרים ישמחו לייעץ לכם ולהתאים לכם את הגיטרה המתאימה.

Posted on

4 חגורות הגברה מומלצות ! סקירת דגמי חגורת הגברה

מה זה חגורת הגברה?

חגורת הגברה היא מוצר המיועד להיות מגבר קול אישי ונייד, סט של חגורת הגברה כולל כמעט תמיד מגבר אישי קטן הנתלה על המכנסיים או החגורה, ומיקרופון מדונה היושב על ראש הדובר לנוחות מקסימלית.

מטרתה הכללית של חגורת ההגברה היא להקל על הדובר במקומות פתוחים או בעלי קהל גדול או מקרים שהם גם וגם ,ישנן הרבה חברות שמייצרות חגורות הגברה ומנעד המחירים והאיכויות רחב במיוחד, אם ברצוננו לרכוש חגורת הגברה, מומלץ תמיד לשמוע ולבחון איך כל אחת עובדת כדי לבחור את המתאימה לנו בצורה הטובה ביותר.

 

מי צריך חגורת הגברה?

בסופו של דבר כל מי שמעוניין להגביר את קולו בדיבור מול קהל , ועם זאת לשמור על ידיים פנויות.

היום נדבר על חגורות הגברה, יותר מכך, ננסה להמליץ על חגורת ההגברה המתאימה ביותר לצרכים שלך. ישנם הרבה חברות ודרגות של חגורות הגברה, כל אחת מתאימה לקהל יעד אחר ולשימושים שונים. בכתבה זו נמליץ על 4 חגורות הגברה שונות ברמות תקציב שונות וביעוד שימוש שונה.

אנחנו נסווג את חגורות ההגברה לפי יכולתן לעבוד מול קהל במקומות פתוחים או סגורים.

 

אלה הן 4 חגורות ההגברה המומלצות על ידינו, את כולן ניסינו ,כל אחת מתוקצבת בקטגוריית מחיר שונה וכמובן הביצועים בהתאם .

 

עד 20 אנשים במקומות סגורים:

חגורת הגברה ה-LGR LK862 היא חגורת הגברה שנמצאת בקצה התחתון של המחירים השונים לחגורות הגברה, ה862 כוללת בתוכה רמקול בעל עוצמה של 15WATT וטומנת בחובה עוד המון תוספות ואפשרויות, חיבור AUX ו USB , רדיו , וכמובן מיקרופון מדונה המחובר למגבר האישי, העוצמה של ה862 לא גבוהה במיוחד אך הדיבור נשמע נקי וברור, בכיתות או מקומות קטנים סגורים המכילים עד 20 אנשים ה862 תצליח להגביר את הדובר באופן מספק ותוכל להקל על עבודת הדובר.

כמובן שהLGR עם הספק מגבר נמוך יחסית, והיא אינה  משתווה לחגורות ההגברה האחרות ברשימה, אך היא מתומחרת נמוך ואמינה בהחלט.

בין 20-50 אנשים במקום סגור\פתוח

חגורת הגברהKMF 671 – הKMF היא חגורת הגברה חזקה להפליא, היא אמנם אינה כוללת את תוספות החיבור הכלולות בLGR אך ישנה כניסת AUX המאפשרת לנו להשמיע תוכן דרך המגבר האישי בחיבור למחשב או סמארטפון.

הKMF כוללת בתוכה מגבר בעצמת 25 WATT המספק גם מקומות הומים מאוד וכמובן יכול לענות על הדרישה גם במקומות פתוחים אך לא הומים במיוחד.

הדיבור דרך הKMF נשמע ברור וחזק בהחלט, אך אם ברצונך לדבר או לנאום מול מספר רב של אנשים במקום פתוח כנראה כבר תאלצו לרכוש את הבאה בתור ברשימה.

50 אנשים ומעלה סגור\פתוח

עכשיו הגענו כבר לתותחים הכבדים, הMARTIN SCHOOL 681PLUS היא חגורת הגברה עוצמתית במיוחד ,בעלת מגבר המספר 40WATT , עצמה זו כאמור תספק את צרכינו גם מול קהל יחסית גדול ותגביר את קול הדובר באופן שראוי לציון, הקול נשמע ברור במיוחד, וחף מרעשים או פידבקים, האפשרויות ב681PLUS לחיבור הן די מוגבלות אך העצמה הכבירה מתגברת על חיסרון זה וה681PLUS עונה על יעודה באופן אופטימלי, מדובר על חגורת ההגברה הקטנה והקלה ביותר מכל המקבץ המוזכר במאמר זה, נוסף על כך היא אכן עוצמתית במיוחד והקול נשמע למרחק רב , ה681+ תוכל להגביר את קולו של הדובר המידה מספקת גם לקהל גדול במיוחד 100-150 אנשים באולם סגור, חסרונו היחיד של ה681+ הוא חוסר הימצאותם של קישוריות נוספות מלבד חיבור הAUX   

50 אנשים ומעלה במקום סגור \פתוח

עוד חגורה מוצלחת במיוחד מבית MARTIN SCHOOL נמצאת ברשימה הזו וסוגרת אותה, מדובר על חגורת הגברה ה-791PLUS החדשה,

ה791+ החדשה מצויידת במגבר העוצמתי ביותר שנראה במחוזותינו, 50WATT , ויתרה על כך ,מדובר על חגורת הגברה בעלת מדונה אלחוטית המתקשרת באמצעות גלי UHF הגבוהים, ומספקת פתרון עצמתי ומתקדם כמעט לכל צורך של הגברת קול הדובר באופן אידיאלי, ה791+ כוללת קישוריות וכניסות רבות העונות על כל צורך שיצוץ, USB, MICRO SD , כניסת AUX , וכמובן קישורית BLUETOOTH , אך כל אלה מחווירים לעומת המיקרופון מדונה המדוייק והנוח המצורף ל791+

הסוללה ב791+ תספיק עד 12 שעות של עבודה קדחתנית, והעוצמה המופקת מן המגבר הקטן חזקה במיוחד אך הקול שומר על גווניו ואינו נפגם מעצם ההגברה ונשמע נקי וברור במיוחד, המדונה האלחוטית מתפקדת באופן מעורר הערצה ולא סובל מהפרעות או ניתוקים ונוסף על כך מסנן רעשים באופן מוצלח וללא תקלות.

היכן קונים חגורת הגברה

ענק הסאונד היינה יבואנית של חגורת הגברה לכל סוגיהם, במחיר הכי זול בישראל. בנוסף אנו מייבאים ומשווקים ציוד הגברה, תאורה, מקרנים ומסכי הקרנה, כלי נגינה, גיטרות ועוד…

 

Posted on

האם הוא באמת שווה? רמקול מוגבר TRX Audio Q15-AD

רמקול מוגבר TRX Audio Q15-AD

עולם הסאונד וציוד ההגברה נכנס לתודעת הציבור יותר ויותר, אצל חובבנים וגם אצל אנשי מקצוע.

המגוון הרחב ושלל האביזרים הנלווים יכולים להטעות את המעוניינים. איך נדע מה מתאים לנו?

על החברה

התמחותה העיקרי של חברת TRX Audio היינה מוצרי סאונד וציוד הגברה. החברה היא בין המובילות בתחום. TRX Audio מוכרת לטובה בשל האמינות שהיא מספקת, הבלאי של המוצרים זעיר לעומת חברות דומות בתחום ומוצריה מהרמות הגבוהות שיש. החברה הזו משתדרגת מיום ליום ושומרת על רמתה הגבוהה.

על המוצר

לפני שנסקר את המוצר לפרטי פרטים נדבר עליו בצורה כללית. אז מה זה רמקול מוגבר בכלל?

ישנם שני סוגים עיקריים של רמקולים ; רמקולים פסיביים ורמקולים מוגברים. ההבדל העיקרי הוא שרמקול מוגבר לא דורש מגבר חיצוני. בתיבת הרמקול המוגבר מותקן מגבר ולכן אין צורך בחיבור חיצוני כמו אצל הרמקול הפסיבי.

רמקול מוגבר Q15

לרמקול כניסות סטנדרטיות ומאוד פשוטות להבנה, כמו שרק שחברת TRX Audio יודעת, עוצמתו היא 1000W מה שמקנה לרוכשים אותו שקט נפשי לשימוש לאירועים משלל סוגים. עוד יתרון משמעותי הוא המשקל של המוצר שהינו רק 18 ק"ג, הרמקול המוגבר מאוד נוח למשתמש ובמקום להסתרבל עם עוד מגבר חיצוני יש לנו את כל החבילה במוצר אחד ובמשקל קל ביחס למוצרים דומים. ברמקול יש מעד DSP המאפשר כיוון ושליטה מלאה בתדרים של הרמקול.

פרטים טכניים

דגם: Q15AD

עוצמה: 1000 W

אלמנט (וופ'ר): 15 אינצ'

הגנה (לימיטר): יש

כניסת LINE: יש (2)

כניסת מיקרופון: יש (1)

סוג הכניסות: XLR/TRS LINE

משקל: 18 ק"ג

מאפיינים ייחודיים: רמקול איכותי במשקל קל במיוחד.

מעבד ה-DSP

טווח כיסוי במצב מאוזן – 90ּּּּ מעלות

טווח כיסוי במצב מאונך– 60 מעלות

מידות

גובה- 65 ס”מ

רוחב- 42 ס”מ

עומק- 39 ס”מ

שימוש ראשוני

בעת פתיחת האריזה נמצא לפנינו את המוצר עצמו, כבל חשמל והוראות שימוש יצרן.

לרמקול 3 ידיות, עליונה ושתי ידיות צדדיות. בחזית נמצא את הלוגו של החברה מואר בלד כחול.

לרמקול מעטפת פלסטיק קשיחה וקלה. בחלק האחורי של המוצר נמצאים החיבורים, הכניסות והיציאות.

ישנן שתי כניסות XLR/PL לחיבור מיקסר או למקור מוזיקה ובנוסף יש יציאה LINE OUT המיועד לשרשור לעוד רמקול מוגבר. בעת הפתיחה הראשונית מומלץ לכוון את הצליל.

כיוון צלילים לפי מיקום

ישנן 3 אפשרויות, הראשונה – מוניטור (Monitor) מצב שבו הרמקול על הרצפה.

אפשרות שניה – Bracket מצב שבו הרמקול תלוי, אפשרות שלישית – Pole מצב שהרמקול עומד על חצובה.

כיוון צלילים ייחודי

ישנן 4 אפשרויות:

Music Mode – באפשרות זו מומלצת לניגון מוזיקה, מתאים למקומות גדולים או קטנים כאחד  שיטה זו מאפשרת מנעד רחב של צלילים נמוכים וגבוהים.

Live Mode – השמעת תוכן באופן “חי”, שיטה זו מדגישה צלילים, מורידה רעשי לוואי , שיטה זו מומלצת לחובבי הקריוקי ולנגנים.

Club Mode – שיטה זו מומלצת למוזיקה קצבית ובעלת מנעד מגוון של צלילים נמוכים. בנוסף, שיטה זו מאפשרת צלילים נקיים מאוד.

Speech Mode – שיטה זו מומלצת להרצאות, דרשות וכדומה… מצב זה מומלץ כאשר אנו משתמשים בהגברה בשביל דיבור. חשוב לציין כי ניתן לחבר אל הרמקול בצורה ישירה מיקרופון אלחוטי או דינמי וכמובן אף מדונה אלחוטית.

לסיכום

לפני בחירת רמקול מוגבר דרושה מחשבה לפרטי פרטים, לאיזו מטרה אני צריך את הרמקול? לאיזה קהל זה מיועד? עשו סקר שוק והתייעצו עם אנשי המקצוע בתחום, כל בעל עסק ישמח להסביר לכם על המוצר שלו. אל תתפשרו על מוצר שלא מתאים לכם. הרמקול המוגבר Q15 מבית היוצר של TRX Audio נותן לנו שלל אפשרויות גיוון ומנעדים שבדרך כלל לא נמצא ברמקולים מוגברים.

מחיר המוצר יקר, אבל בהחלט שווה את מה שהמוצר מספק, מוצר חזק ואמין המאפשר למשתמשים חופשיות, מקצועיות ומגוון רבדים לסוגי שימוש שונים מול קהל.

היכן קונים

אנו בענק הסאונד, גם יבואנים וגם רשת חנויות של ציוד הגברה, תאורה וכלי נגינה – אצלנו תקבלו את המחיר הכי טוב בארץ, לצד שירות אישי ומושקע.

— 

Posted on

סקירת מוצר | רמקול מוגבר PROTECH 500A (פרוטק) | ב-2190 ש"ח בלבד

סקירת מוצר רמקול מוגבר PROTECH 500A

היום נדבר על רמקול מוגבר שעשה הדים בכל הארץ כבר שנים, רמקול מוגבר פרוטק 500A הוא רמקול די ידוע בחוגים הנכונים, כולם מציינים אותו כרמקול טוב בהחלט.

אומנם תיבת הרמקול קצת מיושנת ביחס לאחרים, אבל זה החלק הפחות חשוב…

אם נעשה "אנלוגיה" מעולם הרכב הישראלי, אז רמקול מוגבר פרוטק הוא ה"קיה" של הרמקולים. רמקול מאוד פופולארי, אומנם זה לא טויוטה ולא מרצדס אבל בהחלט יכול לעשות את העבודה.

לדעת הרוב, הפרוטק 500A מצטיין במיוחד דווקא בצלילים הגבוהים  ופחות בנמוכים (באסים), עצמת הרמקול היא 500W ,חזק בהחלט ,האלמנט וופר המצוי בPROTECH הוא במידת 15" והטוויטר במידת 1.5"

כמו שאמרתי בתחילה הרמקול הזה בתצורתו הנוכחית נמצא בארצנו כבר מספר שנים לא קטן,

בסקירה זו נדון על הרלוונטיות שלו בימינו ,והאם הPROTECH 500A הוא הרמקול המוגבר המתאים לי.

 

פתיחת האריזה 

לרמקול מוגבר ה- PROTECH 500A ישנם קווים מאוד בסיסיים לעיצוב והחיבורים מינימליסטיים כנהוג ברמקולים מסוג זה,

הרמקול עצמו שחור\אפור בעל קווים אגרסיביים יחסית , הנותנים תחושה של עמידות וחוסן פיזי.

כמו תמיד בחזית הרמקול ממוקמים האלמנטים, למטה, מוגן ע"י רשת ברזל, נמצא הוופר בעל מידת 15" ובחלקה העליון של חזית הרמקול נמצא הטוויטר.

הרמקול שוקל 30 ק"ג , בעל ידית הרמה או אחיזה אחת , ודי קשה להוציא אותו מן הקרטון בשל משקלו.

באחורי הרמקול העניינים בסיסיים למדי וכוללים כניסת XLR אחת המיועדת לLINE IN\MIC IN ויציאת XLR נוספת המיועדת לשרשור לרמקול מוגבר נוסף.

מלבד זאת יש את כניסת כבל החשמל בחלקו התחתון של אחורי הרמקול.

באריזה עצמה ישנו רק כבל החשמל וחוברת הוראות להפעלת הפרוטק 500A .

 

נתונים טכניים:

דגם: PRO-TECH 500A

עוצמה: 500 וואט

אלמנט: (וופ'ר)15" (טוויטר) 1.5"

כניסות- XLR ; LINE IN\MIC IN

משקל: 30 ק"ג

 

שימוש ראשוני ומסקנות

אחרי חיבור בסיסי דרך כניסת הXLR ניגשתי להשמיע תוכן בPROTECH 500A , בתחילה השמעתי ישירות דרך המחשב באמצעות מתאם, הרושם הראשוני הוא שאין ספק ,הרמקול הזה מפיק צלילים נמוכים סבירים, הנמוכים הבוקעים מן הוופר לא ממש עוטפים את החלל.

כמובן שנדרש להשתמש בקבצים איכותיים בלבד כדי לקבל אינדיקציה אמיתית על יכולות הנגינה של הרמקול, לא משנה איזה.

אחרי החיבור הישיר ניגשתי לחבר את הPROTECH 500A למיקסר וממנו למחשב ולמיקרופון,

יש לומר שבחיבור למיקסר העוצמה והאיכות משתפרות כראוי וכרצוי, אך המיקרופון נשמע מעט חלול והצלילים הנמוכים משתלטים על הקול עצמו.

אחרי השמעה מקיפה של מספר סגנונות מוזיקה שונים אני יכול לומר בפה מלא שהPROTECH 500A הוא רמקול טוב ואכן עומד בציפיות ממנו, הצלילים הנמוכים הטובים שוב ראויים לתזכורת, והסאונד באופן כללי די מלא ויכול לספק, תלוי לאיזה שימוש אתם משתמשים.

לסיכום, אם אתם מחפשים רמקול מוגבר "מעמד ביניים", אתם יכולים לקנות את הרמקול מוגבר פרוטק 500A , הוא יעשה לכם את העבודה בצורה נהדרת. אם אתם מחפשים את הטופ, והרמה הגבוהה של רמקולים מוגברים איכותיים, תוכלו למצוא זאת ברמקול מוגבר RCF, TRX Audio, JBL, טורבו סאונד ועוד…

אם אתם מחפשים ציוד הגברה מקצועי ואיכותי, ענק הסאונד היא הכתובת המושלמת. אנו יבואנים של ציוד הגברה מקצועי, תאורת במה, וציוד סאונד נלווה.

Posted on

סקירת מוצר | מדונה אלחוטית SAMSON AIRLINE 77

לאור הפופולריות של מדונה אלחוטית SAMAON AIRLINE 77 החלטנו להביא לכם מידע מקצועי, ומיד נספר על המוצר מכמה זוויות שונות.

מה מיוחד במדונה אלחוטית SAMAON AIRLINE 77 ?

מיקרופון מדונה אלחוטית סמסון AIRLINE 77 (לא סמסונג), הוצגה לראשונה לפני כ-15 שנה, דגם זה של חברת סמסון היה מאוד פופולארי בקרב מדריכות כושר ואימוני ספורט שונים.

המאפיין המיוחד של מדונה אלחוטית זו, שהמשדר האלחוטי של המדונה מובנה על הקשת של המדונה. לעומת זו במדונות אלחוטיות רגילות, הן עובדות בצורה כזו, שיש קשת מדונה, עם קפסולת מיקרופון זעיר, ומחובר בכבל ל"משדר" כיס, היושב על החגורה או המכנס.

המשדר הזה, שולח סיגנל אלחוטי אל ה"מקלט" (רסיבר) שמחובר אל במערכת הגברה \ ציוד הגברה \ בידורית ניידת.

מדונה SAMAON AIRLINE 77 עובדת בשיטת ה-VHF, לעומת מקבילתה ה-UHF. נסביר על כך בהמשך.

למי מיועדת מדונה אלחוטית SAMAON AIRLINE 77?

מיקרופון מדונה SAMAON AIRLINE 77 מתאים לרוב סוגי השימושים, עם דגש מיוחד להפעלות ואימוני ספורט. בכך שאין כבלים הנכרכים סביב הגוף, וגורם לנוחות המשתמש, מה שהופך אותה למאוד נוחה ושימושית.

היכן ניתן להשיג מדונה אלחוטית   SAMAON AIRLINE 77 ?

מדונה אלחוטית SAMAON AIRLINE 77 ועוד סוגים רבים נוספים של מדונות אלחוטיות ניתן להשיג ברשת ענק הסאונד. בענק הסאונד תוכלו להזמין דרך האתר, או להגיע אל הסניף ולהתנסות במגוון הגדול בישראל של מדונות אלחוטיות.

מחיר של מדונה אלחוטית SAMAON AIRLINE 77

מחירה של מדונה אלחוטית SAMAON AIRLINE 77 נע סביב ה-1900 ₪.

מה כוללת הערכה?

הערכה כוללת: מערכת ראש אלחוטית ( מיקרופון מדונה), רסיבר, שנאי חשמל, וכבל PL-PL לחיבור למערכת הגברה, מיקסר, רמקול מוגבר, או בידורית ניידת.

האם ישנם מוצרים מקבילים או טובים יותר ממדונה אלחוטית SAMAON AIRLINE 77 ?

ישנם מוצרים טובים יותר ופחות, ומיד נפרט ונסביר. גם עם משדר מובנה במדונה, וללא כבלים.

הסוג הראשון, הם המדונות האלחוטיות ה"סיניות" שפועלות בשיטת הבלוטוס. הסאונד שלהם גרוע מאוד !!! טווח קליטה חלש נמוך (2-3 מטר), ואחוז גבוה של הפרעות וניתוקים. הם באים במגוון שמות ומותגים שונים.

הסוג השני, לעומת זאת ישנם מספר דגמים מצומצם של מדונות אלחוטיות עם משדר מובנה ברמה גבוהה העולה על המדונה של סמסון 77. הבולטת שבהם היא מדונה אלחוטית של חברת TRX Audio x-4000, ומדונה אלחוטית TRX Audio X4000-PRO. מדונות אלו מפיקות סאונד ברמה גבוההה יותר מהסמסון 77, ואף טווח קליטה גבוה יותר.

תיקון של מדונה אלחוטית SAMAON AIRLINE 77

אנו כותבים על כך, כי יש לנו עשרות פניות בחודש לגבי תיקון של מדונות אלחוטיות של סמסון 77, והמצב הוא כזה, שעלות התיקון גבוהה מאוד, ולכן מומלץ לרכוש סט מיקרופון מדונה אלחוטי חדש.

מדונה אלחוטית בענק הסאונד

תוכלו להיכנס אל האתר של ענק הסאונד, ולבצע הזמנה של מדונה אלחוטית מכל סוג. נוסף על כך ניתן להגיע אל אלד הסניפים שלנו, ולנסות על חי את סוגי המדונות השונים

חוץ ממדונות

ענק הסאונד מייבאת מגוון גדול של ציוד הגברה וסאונד מקצועי לרבות מדונות אלחוטיות, מיקרופונים אלחוטיים, רמקולים מוגברים, בידוריות ניידות, כבלים וסטנדים, מיקסרים, וציוד מקיף לחדרי סטודיו ואולמות בכל הגדלים

Posted on

סקירת מוצר | מסכי הקרנה vega מהיבואן הרישמי, מ-279 ₪ בלבד !

סקירת מוצר | מסך הקרנה vega מהיבואן הרישמי, מ-279 ₪ בלבד !

בכתבה שלפניכם נעסוק בסקירת מסכי ההקרנה של היצרן VEGA, ונסביר על סוגי המסכים, איכותם, ולמה הם מיועדים מסכי הקרנה של VEGA. רק נציין שאצלנו בענק הסאונד מסך הקרנה VEGA במחיר הזול במדינה !

מי זו חברת VEGA ?

VEGA היינה יצרנית סינית קטנה של מסכי הקרנה. ואביזרים הקושרים לכך. בשל מחירים הנמוך של מסכי הקרנה VEGA זוכים לנתח שוק של 15% בתחום החינוך. אומנם לא גדול, אך גם לא מעט.

מסכי הקרנה VEGA  אינם זוכים לפופולריות בתחום הקולנוע ביתי והתחום המקצועי.

היכן מיוצרים מסכי הקרנה VEGA ?

מפעל VEGA נמצא בדום סין, בעיר Shenzhen שנז'ן, עיר תעשייתית בה נמצאים עוד יצרנים קטנים נוספים. הרמה המאפיינת של מסכי ההקרנה באזור זה היינה נמוכה יחסית לממוצע.

מה האיכות של מסכי הקרנה VEGA

האיכות של מסכי ההקרנה VEGA היא בסיסית. כך שאם מדובר במסך הקרנה לקולנוע ביתי, לא היינו ממליצים על כך, אולם אם מדובר בכיתה אפשר להתפשר ולקנות מסך VEGA בשל מחירו הזול והתחרותי. אולם לרובם של מסכי ההקרנה VEGA אין "מנגנו עלייה איטי" או כפי שנקרא בשם אנשי המקצוע והאינטגרטורים "קלאצ'".

מי היבואן של מסכי הקרנה VEGA

ענק הסאונד היינה אחת מהיבואניות של מסכי הקרנה VEGA, לצד זה אנו מוכרים ומשווקים יצרנים נוספים של מסכי ההקרנה. חלקם יותר טובים, וחלקם פחות.

מסכי הקרנה  VEGA  – סוגים

ישנם כמה סוגים עיקריים של מסכי הקרנה VEGA: מסך הקרנה חצובה | מסך הקרנה ידני | מסך הקרנה חשמלי

אם אתם רוצים לדוגמא מסך הקרנה בפורמט HD רחב ביחס מימדים של 16:9 או מסך הקרנה קבוע, לא תמצאו אותם במסכי הקרנה VEGA.

האם מסכי הקרנה VEGA מומלצים?

כאמור לעיל, אם מדובר במשהו לצורך בסיסי כמו כיתת לימוד, מסכי הקרנה VEGA יספיקו ויכולים לתת מענה, למרות שגם בכיתת לימוד מומלץ להשקיע קצת יותר…

מחירים של מסכי הקרנה VEGA

המחירים של מסכי הקרנה VEGA מתחילים ב-290 ₪ למסך הקרנה ידני, 380 ₪ למסך הקרנה חצובה, ו-520 ₪ למסך הקרנה חשמלי.

לחץ כאן ל: מחירון מסכי הקרנה

לחץ כאן: מחירון מסך הקרנה חשמלי

לחץ כאן: מחירון מסך הקרנה חצובה

האם יש מסכי הקרנה טובים יותר?

בהחלט. תוכלו לרכוש אצלנו גם מסכי הקרנה של: BSM Visiom, Draper, Jeason Screen ועוד..

היכן אנו נמצאים?

חברת ענק הסאונד ממוקמת פיזית במספר סניפים ברחבי הארץ: רמת גן | חיפה | ירושלים | רשל"צ

איך קונים מסכי הקרנה VEGA

זה פשוט וקל. פשוט נכנסים לאתר של ענק הסאונד. בוחרים את המסך הקרנה הרצוי עבורכם. מבצעים הזמנה, ותוך 24 שעות המסך נמצא כבר אצלכם. ואפילו גם תוך 3-4 שעות במידת האפשר.

מה עוד אנו מייבאים ומוכרים

מלבד מסכי הקרנה ואביזרים, ענק הסאונד היא יבואנית של מקרנים, מקרן נייד, מקרני 4K, ציוד הגברה, רמקולים שקועים, כלי נגינה, וציוד סאונד ביתי ומקצועי.

Posted on

מיקסר אומנים לקריוקי TRX AUDIO MEN82FX


המיקסר הינו מוצר שכיח ולא הרבה מכירים אותו לפי תכונותיו אלא לפי מראהו

ברגע שנתחיל לעבוד עם המוצר לא נבין איך הסתדרנו בלעדיו. מומחיותה של חברת TRX AUDIO היא בעיקר מוצרי הגברה. המיקסר – MEN82FX הוא למעשה מוצר עזר להגברה הבסיסית הקיימת.

קצת על

המיקסר הוא בעל 4 כניסות למיקרופון (בעזרת המיקסר תוכלו לסנכרן בין כמה קולות), 4 כניסות סטריאו PL,

מעבד סאונד בעל 99 אפקטים ואפשרות לשליטה בעוצמת הערוצים וסנכרון ביניהם.

תפקידו המשמעותי של המיקסר מבעד לאפקטים ויכולת גיוון בשמע, הוא לאפשר לנו לחבר מספר רמקולים ולשיר יחד או לדבר יחד מבלי רעשי לוואי, המיקסר תפקידו לעדן את הסאונד ולאפשר לשומעים ליהנות מדיבור או שירה נקיים. קחו לדוגמא מסיבת קריוקי, המסיבה הרבה יותר משודרגת כשאפשר לשיר יחד בשני קולות מבלי להסתרבל עם העברת המיקרופון מצד אחד לצד שני. כמו כן, אפשר להחליט להסתמך על המוצרים הקיימים אצלנו בלבד מבלי לרכוש את המיקסר אך אל תטעו, ברגע שתכניסו או תפגשו את המיקסר בחייכם, לא תצליחו לוותר עליו, כיוון שהמיקסר משפר משמעותית את איכות המסיבה, את הנוחות שבה וכמובן את האווירה.

למי זה מיועד?

כמובן שהמיקסר יכול לשמש כל אדם אבל אנו היינו ממליצים עליו דווקא לאלו המעבירים הרבה לילות בקריוקי, בעלי ליין מסיבות, בעלי אולמות אירועים, די ג'יי, נגנים מקצועיים, בעלי חדרי קריוקי, אומנים, בתי ספר… ואם כבר יש ברשותכם מיקסר אומנים, בדקו שהוא אכן משמש אתכם ברמה אליה אתם שואפים ותמיד עשו השוואת מוצרים לפני הבחירה ובהתאם לייעודו של המוצר.

מפרט טכני:

דגם: MEN82FX
אפקטים (אקו…): יש
ערוצים (ברוטו): 8 ערוצים
ערוצים (נטו): 8 ערוצים
ערוצי מונו (מיק'): 4 ערוצים
ערוצי סטריאו (מחשב/אורגן): 4 ערוצים
סוג הכניסות: XLR+PL+RCA
כניסת USB: אין
שנאי: חיצוני
כרטיס קול מובנה: אין

כניסה לפרטים

לאחר שרכשנו את מיקסר האומנים לקריוקי מבית TRX AUDIO דגם – MEN82FX, נדבר קצת על מה קורה הלאה. לאחר פתיחה ראשונית של המוצר אתם תתקלנו כמובן בחוברת ההפעלה, שנאי הפעלה ובמיקסר עצמו. המיקסר כשלעצמו נראה מבריק וחזק, ומצד שני גודלו הקטן מספק לנו נוחות בהפעלתו ובמיקומו.

העיצוב מרשים, הלחצנים עובדים בצורה סדירה וחלקה, חוגות כיוון הסאונד גם כן נקיות ועובדות כמצופה.

בחלקו העליון יימצאו הכניסות עליהן הרחבנו מקודם, עוד שתי כניסות LINE IN STEREO, כניסה לאוזניות, קונטרולר, חיבור RCA ועוד שתי כניסות – MAIN OUT ו LINE OUT. חיבור RCA הינו נפוץ במיוחד להעברת קומפוזיט וידאו ותיאום בין המיקסר למחשב וזאת למרות שהינו גורם להנחתה גבוהה.

את פאנל האפקטים נמצא מצידו הימני של המוצר, כדי לקבל אינפורמציה על כל אפקט נצטרך לעיין בחוברת ההפעלה או בשמות המצויים במיקסר, ישנם 99 אפקטים, עם פתיחת המיקסר יצויין מספר האפקט על מסך המוצר. כאשר כבר ניגשנו למוצר והתחלנו "לשחק" איתו השתמשנו בראשית בחיבור נגן המוזיקה, האיכות הרצויה לשימוש במיקסר היא KBPS 320. ניתן לחבר יותר ממכשיר אחד ולעשות שילוב ביניהם.

כאשר אנו משתמשים בתוכנות ובשירים מסויימים למיקסר רצוי לחפש שירים באיכות גבוהה ובכך לנצל בצורה המירבית ביותר את איכותו של המיקסר. כדי להבחין באיכותו של המיקסר נמליץ לכם לשחק עם מגוון שונה של ז'אנרים במוזיקה, וכך בכל מיקסר שהוא תוכלו לקבל מין פידבק על המוצר ואיכותו.

כמובן שגם נמליץ על שימוש במיקרופון איכותי, קחו לדוגמא מסך טלוויזיה שיכול לשדר ב 4K ואנחנו נפעיל סרט על 480p, בכדי לקבל את מלוא המוצר יש להשתמש במוצרים המתאימים.

לסיכום

בניגוד למראהו המסובך המיקסר הוא מאוד תכליתי ופשוט להפעלה. עיקרו כמו שצויין למעלה הוא לאפשר לנו חווית קריוקי (בעיקר) נעימה ונוחה, וכמובן לשלוט על אקולייזר הסאונד. כמו תמיד TRX AUDIO מפתיעים אותנו מחדש עם רמת המוצרים הגבוה (שתמיד עולה) והנוחה למשתמש.

הסאונד נקי וחלק, אין רעשים וזמזומים שנפוצים מאוד בקריוקי, חיבורים מעניינים שנמצאים בדגם המדובר, 99 אפקטים שונים שכל אחד מהפנט בגוונו. מחירו בהשוואה למוצרים דומים בעלי איכותיות דומות הינו לא יקר ומתאים לכל כיס. בסופו של יום, מוצר מעולה ופשוט להפעלה.

 

Posted on

סקירת מוצר | מקרן VIEWSONIC PA502XP ב-1590 ש"ח + מע"מ בלבד

מקרן VIEWSONIC PA502XP האם כדאי?

בסקירה זו נדון במקרן חדש מבית VIEWSONIC מקרן בתצורת DLP המוכרת והאהובה הPA502XP הוא מקרן בעל תאורה עוצמתית במיוחד

אשר מונה 3500LM , נתון זה נותן לנו את האפשרות להקרין גם במקומות מוארים חלקית.

ל502XP רזולוציה טבעית של 1024:768 שהיא רזולוציית XGA אך למקרן ישנה יכולת לקרוא קבצים עד 1080P FHD

בנושא יחס הניגודיות ה502XP מצטיין ומספק לנו יחס של 1:22000 ,האמור לספק לנו חווית הקרנה מוצלחת בכל הנוגע לפרטים קטנים וחדות התמונה.

המקרן הוא מקרן נייד משנת 2018 ומספק לנו את כל החידושים הדרושים כגון 3D FHD, תמיכה בדונגל HDMI וכו..

במצב החסכוני העדכני ביותר של VIEWSONIC המצוי ב502XP הנורה יכולה להחזיק עד 15000 שעות חיים.

החיבורים במקרן הינם סטנדרטיים וטיפוסיים, והם כוללים HDMI, USB POWER, MINI USB POWER,VGA IN\OUT , יציאה וכניסה לשמע וRCA VIDEO

כל אלה מספקים תמונה של מקרן שלם למדי , במיוחד כאשר כוללים את תג המחיר הנמוך בכמה מאות שקלים ממקרנים אחרים בקטגוריה.

נתונים טכניים :

טכנולוגיית נורה : DLP

רזולוציה טבעית : 1024×768

עצמת תאורה  : 3500 לומנס

יחס ניגודיות : 22000:1

יחס תמונה : 4:3

חיי נורה : עד 15000 שעות

גודל תמונה : 30" – 300" אינצ'

(100" = 3.97מ')

Keystone : +/- 40° (Vertical)

 זום אופטי :  1.1x

רזולוציה נתמכת : VGA(640 x 480) to FullHD(1920 x 1080)

כניסות : HDMI,VGA, USB POWER, MINI USB POWER, AUDIO PL3.5, RCA VIDEO

יציאות: AUDIO OUT PL3.5, VGA OUT

 

פתיחה ושימוש

בפתיחת אריזת המקרן אנו מוצאים כרגיל את הדברים הנלווים אל המקרן , במקרה זה חוברת הוראות עם דיסק עזרה של VIEWSONIC , שלט רחוק , וכבל VGA קצר

המקרן עצמו לבן כולו מלבד החזית השחורה שם ממוקמת הנורה , באחורי המקרן נמצאות הכניסות והיציאות שציינו , בפאה העליונה נמצאים כפתורי השליטה הבסיסייים

פנל זה מיועד לשליטה ראשית אך את כל הפעולות ניתן לבצע גם באמצעות השלט .

ההדלקה מתרחשת כאשר לוחצים על כפתור ההפעלה פעם אחת, מיד שומעים את המאוורר השומר על טמפרטורת הנורה נמוכה, אחרי כמה שניות גם הנורה נדלקת ומתחילה בהקרנה

כמובן שתמיד מומלץ להשתמש במסך הקרנה איכותי , היתרונות של שימוש במסך הקרנה איכותי הם רבים , מחזיר אור ברמה מספקת, אינו בולע צבעים ואף מדגיש אותם, מספק מסגרת ראויה לתמונה ועוד…

במקרה שלנו לחווית צפייה אולטימטיבית צירפנו גם כן מערכת הגברה מקצועית, במטרה למקסם לגמרי את חוויית ההקרנה ולהנות מכל רגע ללא פשרות

אחרי דקה לערך מן ההפעלה ה502XP מגיע לעוצמתו המקסימלית וניתן לגשת ולהקרין תוכן ממנו, בתחילה חיברתי כבל HDMI , זוהי דרך החיבור השכיחה והיעילה ביותר המנצלת את המיטב שהמקרן מסוגל לבצע

אחרי חיבור המחשב , יש לכוון לרזולוציה המומלצת ולהתחיל מיד בהקרנה, הדבר הראשון ששמים לב אליו הוא כמה עוצמת התאורה גבוהה ואנו מקבלים תמונה ברורה ובהירה מאוד גם בסביבה מוארת כמעט לגמרי

עוד פרט שבולט בהקרנה הוא חדות ההקרנה תודות למעבד התמונה העדכני וליחס הניגודיות הגבוה, בעקבות כך ה502XP יתאים באופן אופטימלי גם להקרנת מצגות .

כתוצאה מכך שהגברנו את חוויית ההקרנה בעזרת מסך הקרנה חשמלי איכותי ומערכת ההגברה, לא היה ניתן לנתק אותי מן המסך וצפיתי בסרט שלם ועוד כמה סרטונים לא קצרים בכלל.

ההקרנה הייתה מצויינת וכללה כמו שנאמר חדות גבוהה מאוד, אך גם בגזרת הצבעים ה502XP לא מאכזב ומספק צבעים חזקים איכותיים ומציאותיים לגמרי.

 

מסקנות

בסך הכל ה502XP הוא מקרן מצויין העונה על כל הדרישות באופן מצויין , ההקרנה אינה סובלת מפגמים והתמונה איכותית וריאליסטית.

עוצמת התאורה הגבוהה היא הלחם והחמאה של ה502XP וגם במקומות מוארים עדיין יספק תמונה מוארת ברורה וחדה.

ביחס למקרנים אחרים בקטגוריה ה502XP עומד בגבורה, וביחס לתג המחיר נמצא גבוה מאוד במבחן עלות מול תועלת

 

Posted on

סקירת מוצר – בידורית ניידת X2000 מבית TRX AUDIO

 

חברת TRX AUDIO מפתיעה אותנו שוב והפעם עם בידורית ניידת, דגם X2000. השילוב המעניין של המוצר הנוגע בשני עולמות עיקריים בעולם הסאונד הוא הגורם העיקרי לביקושה הרחב של הבידורית.

קצת על

משקל הבידורית הוא כ 1.4 ק"ג, עצם היותה כל כך קלה מהווה יתרון משמעותי כנגד הדגמים המתחרים בעולם זה. גודל המוצר הוא קטן ולכן הבידורית היא מאוד ניידת, הבידורית מתאימה למטיילים, לאלו העוברים ממקום למקום בשל עבודתם ובעצם לכל אדם אשר מחפש נוחות. היחידה עצמה כוללת אלמנט בקוטר 6″ ובעלת 90W. בידורית X2000 של חברת TRX AUDIO מציגה לנו נתונים שעוד לא ראינו כמותם, הבידורית מסוגלת לפעול במשך 10 שעות ללא טעינה, הבטריה החזקה של הבידורית היא עוד משהו שיש לקחת בחשבון בעת הבחירה בין בידורית זו לאחרת, הרי רוב הבידוריות היום עומדות על סך של 5 עד 6 שעות ללא טעינה. חברת TRX AUDIO מציגה לנו אלמנטים טכניים ברף אחר ממוצרים אחרים שבדקנו.

נתונים טכניים : 

עוצמה: 90 וואט

אלמנט (וופ’ר): 6 אינצ’

סוללה נטענת

זמן עבודה לא בחשמל: עד 10 שעות עבודה

מיקרופון אלחוטי (כלול): מיקרופון אלחוטי או מדונה

אפקטים (אקו,דיליי…): יש

אקולייזר מובנה: יש

מיקסר מובנה: יש

כניסת LINE: יש

כניסת USB; יש

חיבור לסטנד רמקול

ידית אחיזה.

משקל: 1.5 ק”ג

ביצועים

אחת ההפתעות הגדולות הגדולות שהיו לי לאחר הרכישה היא החומר ממנו עשוי המוצר, להפתעתי למרות משקלה הצנום של הבידורית, היא עשויה מחומרים קשיחים ואיכותיים, לא נשרטת בקלות ובזכות המעטפת החיצונית החזקה, נשמרים כל הרכיבים הפנימיים של הבידורית.

למוצר אביזרים נלווים כמו: רצועת נשיאה, שלט רחוק, תיק להגנה ולנשיאת הבידורית, מדונה אלחוטית / מיקרופון אלחוטי, חוברת הפעלה והוראות. לבידורית X2000 מערכת חדשנית ביותר המשפיעה על איכותה של הבידורית. במוצר מוצגים בבירור כל המתגים והכפתורים ומה תפקידו של כל אחד מהם, העיצוב מאוד בפשטותו משדר ביטחון, בנוסף, קיימת ידית בחלקה העליון של הבידורית המשמשת לנשיאת המוצר.

בצד אחר של הבידורית קיים מסך האחראי על תדר המיקרופון ועל הכוונת המוצר. כמו כן גם מתג ההפעלה ושקע הטעינה נמצאים בצד זה, בנוסף נמצא גם שקע USB 5V לטעינה של מכשירים ניידים.

ולעומת זאת מצידה השני של הבידורית קיים מסך נוסף אך מפורט יותר המציג אנימציות בהתאם לשימוש, באותו הצד נמצאים כל הלחצנים בהם נעזר לכיוון הסאונד וליצירת אפקטים, ובנוסף שם ממוקמים כל כפתורי השליטה. כמובן שעל אותו הצג נמצאים גם שאר התוספות ההכרחיות כמו מצב סוללה, ALARAM, BLUETOOTH, AUX, USB…  גם למיקרופון יש אפשרויות בסיסיות (כיבוי, הדלקה, עוצמת קול) המיקרופון האלחוטי דורש שתי סוללות AA, מראהו סטנדרטי, משקלו סביר ואיכותו בהחלט מספקת, הוא בעל מסך קטן לתיאור התדר ולמד סוללה. למיקרופון מנגנון סינון רעשים כך שהסאונד הנוצר הוא נקי ונעים לאוזן.

תמיד בעת קניית מוצר שמע, אם הוא מיקרופון, בידורית וכן הלאה… יש לחשוב מול כמה אנשים אני מצפה לדבר. דרך זו תעזור לכם בעת הבחירה ותצמצם אפשרויות, עוצמת השמע של הבידורית והמיקרופון של דגם X2000 מתאימה לעד 120 איש, ביחס לגודלה היא אכן מפתיעה.

לסיכום

בעת בחירת המוצר תמיד יש לקחת בחשבון מה המטרה שלי ומה הציפיות שלי מהמוצר. היתרון המשמעותי דגם ה X2000 של חברת TRX AUDIO הוא משקלה והניידות שבמוצר. אם אתם פרילנסרים או שבעבודתכם אתם משתמשים בבידוריות גדולות ומסורבלות עדיף לכם לרכוש בידורית קטנה וקומפקטית אשר עונה על כל הצרכים המתבקשים. חברת TRX AUDIO ידועה במקצועיותה ובהחלט אפשר לראות בבידורית הזו שאין בה כלל פשרות.

Posted on

סקירת מוצר מקרן CLX X8

 

קצת רקע

היום נדון בקצרה על מקרן נייד חכם ומעניין מאוד, מדובר על מקרן לד מבית COOLUX המוצלחת ,המתמחה במקרנים זעירים וניידים

הX8 טומן בחובו אפשרויות מגוונות אם לחיבור ואם להקרנה.

הוא כולל סוללה חזקה במיוחד 15000 מיליאמפר , סוללה זו אמורה לתת לנו זמן מספק לצפייה לפחות בסרט מלא אחד.\

הרזולוציה הטבעית היא 720P וניתנת לדחיסה של עד 1080P FHD , עוצמת התאורה כיאה לנורת לד נמוכה ממקרן קלאסי,

כאן עם 1200 לומנס מתקרה הX8 למספרים הגבוהים משום שמספר זה מקביל לסביבות 2000 לומנס בנורה רגילה, נוסף על כך הX8 כולל גם AUTO KEYSTONE לתיקון זוויות התמונה באופן אוטומטי

הX8 הוא מקרן חכם בעל מערכת אנדרואיד ,כך שבעצם אין לנו באמת צורך לחבר אותו למקור כלשהו, הוא עצמו יכול לתפקד ולהקרין תוכן בעצמו,

נוסף על כך בX8 ישנה כניסה לכרטיס זיכרון כך שאת 8GB נפח שאנו מקבלים בתוך המקרן ניתן להרחיב עד 64GB, יש לשים לב, חריץ כרטיס הזיכרון חבוי באזור פתחי האוורור מאחור.

מעניין לראות באמת איך הנתונים המרשימים הללו מתרגמים לשימוש אמיתי ומעשי, נציין כי במהלך הסקירה, המקרן הקרין על מסך למקרן של JEASON SCREEN.

 

פתיחת האריזה

האריזה מרגישה יוקרתית למדי, ונדמה שמשקל המקרן גבוה משציפיתי, בהוצאתו מן האריזה מיד ניתן להבחין באיכות הבנייה הגבוהה,

המקרן עטוף כולו באלומיניום מוברש נעים למגע ולמראה, בחזיתו נמצאת הנורה החסכונית והעוצמתית,

באחוריו נמצאים כל הכניסות והיציאות הכוללות 2 כניסות USB , כניסת HDMI יציאת שמע בתצורת PL3.5 ,כניסת הזנת החשמל וכמובן כפתור ההדלקה והכיבוי.

בצד המקרן ישנם פתחי איוורור , ובצד ימין ישנה גם חוגת FOCUS ,

באריזה עצמה אנו מקבלים בנוסף לX8 גם חוברת הוראות ,שלט רחוק , וכבל חיבור למחשב.

המקרן קל משקל ומרגיש ממש איכותי ויוקרתי למגע, מידתו לא גדולה משל מחברת קטנה והוא גם דק בהתאם.

בהפעלה הראשונה ,אחרי לחיצה על כפתור ההדלקה ניעור המקרן לחיים ואחרי כמה שניות עם מסך הפתיחה של COOLUX  הועברנו למערכת ההפעלה,

בתחילה הקרנתי בצורה הכי בסיסית, חיבור מחשב באמצעות כבל HDMI למקרן, ניגשתי להקרין מספר סרטונים איכותיים,…. וואוו !!! , ממש הופתעתי מעוצמת התאורה ומהחדות התמונה,

הX8 באמת נמצא בקטגוריה אחרת מכל מקרן נייד אחר שראיתי , עוצמת התאורה בהחלט גבוהה למדי וניתן עדיין לצפות באופן אידיאלי עם תאורה עמומה או חלקית

כמובן שמומלץ לאגף את החלונות ולכבות את האורות כדי למקסם את החוויה ולהקרנה אופטימלית,.

אחרי ההקרנה באמצעות מחשב ניגשתי לנסות את שאר אפשרויות הזנת התוכן המצויות בX8 , כניסת הUSB וכרטיס הזכרון פעלו בקלות ובמהירות,

כמו במחשב ,ברגע הכנסת הכרטיס\USB עולה לנו מסך של אפשרויות פתיחת התיקיות החדשות,

הבחירה קלה מאוד ואני הייתי ממליץ לחבר באחת משתי כניסות הUSB מקלדת ועכבר אלחוטי לשליטה אבסולוטית ונוחות מקסימלית.

במקרן עצמו ישנן אפליקציות מוכרות כגון YOUTUBE ו CHROME וגם כן חנות אפליקציות שבה ניתן למצוא כל אפליקציה\ משחק\ תוכנה שיכולה לעזור לנו.

כמובן שהX8 יכול ומסוגל בהחלט לקרוא קבצי מצגות כגון POWERPOINT  וכו…

מסקנות

בסך הכל מדובר במוצר אדיר! הX8 הוא מקרן מצוין בעל עוצמה תאורה מספקת וחדות תמונה גבוהה, כל זאת והוא גם נייד והסוללה לפי הבחינה שלנו החזיקה 3 שעות מלאות של הקרנה בFHD

אחרי הרבה זמן בתחום המקרנים אין הרבה דברים שיכולים להפתיע אותי, אך יש לומר שהX8 החדש של COOLUX עשה את זה!

התוכן המוקרן איכותי מאוד, מערכת ההפעלה קלה ונוחה לשימוש ואפשרויות החיבור והזנת התוכן נרחבות ומגוונות ומכסות על כל מקרה שיהיה או לא יהיה.

אין ספק שאם אתם מחפשים מקרן נייד חכם , אזי הX8 הוא המקרן האולטימטיבי בשבילכם.

 

Posted on

סקירת מוצר – מדונה אלחוטית – X4000PRO

 

כחלק מסדרת סקירות מוצר שנביא עבורכם בבלוג המאמרים של האתר, נעבור על מוצרים שונים ברמות מחיר ואיכות שונות. נמליץ על יתרונות ועל מוצרים בסדרי גודל שונים, ונפנה את תשומת הלב שלכם למוצרים נבחרים מארסנל ציוד ההגברה וההקרנה שלנו. בסקירה הבאה נעבור על המדונה האלחוטית מסוג X4000PRO, מדונה אלחוטית איכותית מאוד, אלחוטית, ובעלת מפרט טכני עוצמתי. לשאר הפרטים והמאפיינים לפניכם הכתבה הבאה

 

אם גם לכם נמאס להתאבק עם חוט המיקרופון, הפיתרון עבורכם הוא מדונה אלחוטית.

מתוך השוק הרחב והמגוון של עולם המדונות בחרנו לסקר את מדונת X4000PRO.

לא כל מדונה היא קלה ופשוטה לשימוש, כל אדם אשר עבודתו מצריכה ממנו מאמצים קוליים עומד

מבולבל מול שוק עצום. היתרון של מדונת X4000PRO הוא שהמדונה היא לא עוד מדונה אלחוטית רגילה אלא

מעין מיקרופון אלחוטי אשר מאפשר לנו לבחור תדר UHF נקי מהפרעות ורעשים.

 

למי המוצר מיועד?

ה X4000PRO עובד כלל ללא חוטים כך שחוץ מאותם מרצים, מנהלים בכירים ומורים כאן, במוצר זה, יש מקום לעוסקים בפעילות ספורטיבית כמו מדריכי ספינינג, מדריכי טיולים, אשר אותם אנשים לא יתפקדו בעבודתם כראוי אם חוטי המדונה יפריעו להם. המדונה האלחוטית לא מצריכה כלל חיבור לחשמל ובעלת בטריה עמידה וחזקה שיכולה "להחזיק" למשך מספר שעות. משקל המדונה הינו 200 גרם בלבד. טווח המדונה רחב ונע בין 40 ל 60 מטרים ללא כל הפרעה.

 

פרטים טכניים

מיקרופון מדונה אלחוטי משדר מובנה X4000 מבית TRX AUDIO ,

מופעל ע”י סוללת AA,

מקלט זעיר עם חיבור לחשמל,

מרחק קליטה של 60 מטר +

מנגנון סינון רעשים מתקדם,

עיצוב גמיש וקל, להקלה בשימוש ממושך,

תדרי UHF בעל מנגנון לשינוי תדרים במצב של הפרעה,

בעל מנגנון התאמה  IR בין המשדר למקלט.

 

ביצועים

עם השימוש הראשוני של המדונה כבר מרגישים את המשקל הקל של המוצר, לאחר תליית המוצר על הגוף כבר שוכחים שהוא עלינו. בגב המקלט יש כניסות XLR ו PL לחיבור הגברה ושנאי 12v. לאחר ההפעלה, באמצעות לחיצה על כפתור ה ACT מיד הבחנו בעוצמת הסאונד וצלילותו. הטווח שמע רחב ומגיע עד 60 מטרים של קליטה ללא הפרעות.

 

טוב לדעת

היום לצערנו יש הרבה חיקויים, חשוב לשים לב טוב בעת בחירת המוצר שלא נפלתם לתרמית של מוצר מזוייף. בדקו על גב האריזה אם זהו אכן המוצר הנכון. מדונות אלחוטיות לא מקוריות הן בעלות איכות שמע נמוכה יותר, חיי בטריה קצרים וביצועים הרבה פחות מרשימים מאשר המקור. עדיף לרכוש מוצר טוב מאשר לרכוש פעמיים מוצר פחות טוב. אל תשכחו שזהו מוצר שאמור לשרת אתכם למשך תקופה ארוכה.

לסיכום

המדונה X4000PRO אכן עומדת בדרישות אותו הקהל מחפש, וכמו כן עומדת בהבטחותיה. השילוב של איכות סאונד גבוהה ויכולת לעמוד בטווח של 60 מטרים מבלי לפגוע באיכות השמע אכן מרשימה ומהווה רף גבוה לכל מתחרותיה. מחיר המוצר הוגן ביחס לביצועים בהם הוא עומד. המוצר מומלץ מאוד לפעילים פיזית הנדרשים בהגברת קולם תוך כדי עבודתם.

 

תשימו לב שגם ברכישת מדונה אלחוטית מהסוג הנ"ל, חשוב לראות איזה ציוד הגברה אתם מתאימים לה על מנת להשיג את האפקט האופטימאלי מבחינת איכות סאונד, יש לבחור רמקולים או בידוריות המתאימות והתואמות באיכות, על מנת לא להפסיד במקום אחד את מה שהרווחתם באחר. מצד שני זכרו שיתרונות מסוימים שהמדונה מביאה אתה, חוסכת לכם במקום אחר, הן מבחינת איכות צליל והן מבחינת עוצמה.

 

Posted on

סקירת מוצר – גנרטור מושתק Schimler CHAMP 3200

 

גנרטורים ידועים לשמצה בשל הרעשים הכבדים שהם מוציאים בהפעלתם. חברת Schimler מציגה פיתרון מהפכני – גנרטור מושתק. הגנרטורים המושתקים באו לשנות מספר מאפיינים משמעותיים מהגנרטורים הרגילים אותם אנחנו מכירים. הם שקטים יותר משמעותית, קלים יותר לנשיאה במקרים רבים, ועדיין מספקים עוצמה שיכולה לספק את רוב מטרות השוכרים או הרוכשים. איך? על כך בסקירת המוצר הבאה

קצת פרטים

בטריית הגנרטור יכולה לעבוד 8 שעות ברציפות תוך ניצול של 750W, קיים מייצב מתח בגנרטור – הסירו דאגה מליבכם תוכלו להפעיל עליו מה שתרצו ללא חשש. למוצר יש שלושה מנגנונים ייחודיים הנקראים

Cold Start ,Low Oil Shutdown ו Clean Power שמטרתם היא להקל ולשמר את הגנרטור מפני מזגי אוויר קרים ובהארכת חיי המנוע, מנגנון ה Low Oil Shutdown תפקידו לכבות את המכשיר. כאשר יש חוסר שמן, אם הגנרטור יעבוד בלי כמות השמן הנדרשת ייגרם נזק משמעותי למוצר.

דגם הגנרטור CHAMP 3200 מספק 3100W מתוכם 2900W באופן קבוע. לגנרטור מנוע אינוורטר שעזרתו ממרחק של 5 מטר עוצמת הרעש אינה עוברת עוצמת רעש של שיחה רגילה (כ58 דציבל).

 

נתונים

סוג מנוע: inverter

מתח: 3100W

מתח רציף: 2800W

תצורת מנוע: 4 פעימות (שמן 10W-30) ודלק 95

נפח: 6 ליטר

משקל: 38 ק”ג

עומת רעש : 57DB

מייצב מתח: כלול (AVR)

כולל גלגלים וידית נשיאה.

 

איך זה עובד?

בראש ובראשונה חשוב לציין שאין להשתמש בגנרטור מכל סוג שהוא במקומות סגורים, חדרים אטומים ובכל מקום שאינו מאוורר כמו שצריך.

בכל מוצר שאתם מקבלים יש לעיין תחילה בהוראות היצרן, לאחר מכן תנו לגנרטור לעבוד על עומס נמוך לפרקי זמן קצרים כדי להוציא את המקסימום מהמוצר וכמו כן פעולה זו משמעותית לאורך חייו של הגנרטור. החיבורים של הגנרטור המושתק הם כמו כל חיבור חשמל סטנדרטי ומתאים לכל שקע.

 

מילוי השמן והדלק הוא לפי הכמות הרשומה בהוראות ההפעלה, לאחר מכן נוודא שכל המתגים תקינים והשמן והדלק אכן על הכמות הרצויה. בכדי להפעיל את הגנרטור נמשוך בידית – כעת אתם כבר אמורים לשמוע את ההתחממות של המכשיר, הרעש משמעותית יותר נמוך משל גנרטור לא מושתק וזה בזכות מנוע האינוורטר שתפקידו בין היתר הוא להוריד מעומס החשמל וכתוצאה מכך אנו חוסכים בדלק והמוצר הרבה יותר נעים לאוזניים. תוחלת הבטרייה של הגנרטור המושתק יכולה להיות בין 5-6 שעות ללא ניצול של כל הספק החשמל.

 

תוספים

עם פתיחת האריזה תגלו גם חוברת הפעלה, מפתח לגנרטור, משפך שמן וכבל חשמל. על הגנרטור המושתק קיימת ידית מתקפלת נוחה למשתמש וגלגלים חזקים ועמידים לכל מיקום. הנורות חיווי נמצאות על פאנל אחד שם גם נמצא לוח הכניסות והיציאות עם חיבורי החשמל.

 

מבחן בשטח

לאחר שבחנו עיונית את הגנרטור המושתק מכל זוויותיו הגיע הזמן למבחן המעשי. הניסיון שלנו כלל שלל הרצות של הגנרטור על מוצרי חשמל שונים, ביניהם ציוד הגברה, הקרנה, מכשירי שמע ועוד… המוצר אכן משרת נאמנה ומספק את ציפיותיו של הלקוח. נוכחנו לגלות שלמרות שחיברנו מוצרים שהספק החשמל שלהם גבוה, הגנרטור כלל לא הרעיש. הפעלתו אינה מסובכת והתיחזוק של המוצר (בדיקת שמנים, הרצות…) אינו תהליך ארוך ומייגע.

 

לסיכום

חברת Schimler CHAMP לא מאכזבת אותנו עם דגם ה 3200, הגנרטור עונה על הדרישות המבוקשות ואכן מקיים את כל הבטחותיו. הגנרטור המושתק מתאים לקמפינג ולערבי מסיבות מחוץ לבית, להנאה או למטרות עבודה. הנעה קלה, עבודה רציפה וכמעט ללא רעשים נלווים. בדומה למתחרים בשוק הגנרטורים המושתקים, מוצר זה עמיד ואין תקלות חוזרות שמצריכות הוצאה כספית מצד הלקוח ובזבוז זמן.